Vibratorius dovanų – kaip išsirinkti?

Padovanoti vibratorių savo partnerei yra nuostabus gestas, nes tai parodo jūsų susirūpinimą dėl jos seksualinės gerovės ir pasitenkinimo miegamajame. Nustebinkite savo gyvenimo draugę naujais potyriais per artėjančią Valentino dieną, gimtadienį ar jūsų draugystės metines. Žinoma, išrinkti tokią dovaną gali būti sudėtinga, tad žemiau pateikiame pagrindinius patarimus, kurie padės padaryti gerą sprendimą renkant vibratorių savo partnerei.

  1. Dažnai su savo partnere kalbėkitės apie seksą.

Nebijokite su savo partnere kalbėti nešvankiai. Aptarkite savo siekius. Aptarkite savo fantazijas. Dažnai yra daug paprasčiau išrinkti dovaną, kuri patiks jūsų partnerei, ir paaiškinti, kodėl ją pasirinkote, kai bendravimas seksualinėmis temomis yra įprasta praktika santykiuose. Tai ne tik padės suprasti savo partnerės pageidavimus lovoje, bet ir leis pasirinkti vibratorių, kuris atitiks jos pageidavimus.

  1. Prieš rinkdamiesi vibratorių, pagalvokite apie savo partnerę.

Rinka siūlo platų vibratorių asortimentą. Svarbu, kad jūsų išrinktas vibratorius atitiktų jūsų partnerės norus ir fantazijas. Jei perkate vibratorių, kurį tiesiog norite išbandyti kartu – tai irgi gerai, tačiau svarbu nepamiršti, kad tai dovana jai, o ne jums, tad vibratorius turi labiausiai tenkinti ją.

  1. Atidžiai suplanuokite dovanojimo laiką.

Jei dovanojate savo mylimajai vibratorių, tai turėtų būti privati ​​jūsų dviejų akimirka. Tai nėra dovana, kurią reikėtų išpakuoti viešoje aplinkoje, pavyzdžiui, restorane, keičiantis dovanomis su artimais draugais ir šeima arba mažų vaikų akivaizdoje. Vietoj to pasirinkite akimirką, kai galite būti vieni. Taip išvengsite nemalonių situacijų.

  1. Prieš įteikdami dovaną, atlikite namų darbus.

Prieš dovanodami savo mylimajam vibratorių, pasimokykite, jei norite, kad jis gautų kuo daugiau naudos. Sužinokite, kaip tinkamai valdyti vibratorių. Nors jums nereikia būti vibratoriaus naudojimo ekspertu, galbūt norėsite šiek tiek geriau susipažinti su įrenginiu prieš dovanodami jį. Taip pat turėtumėte turėti idėjų, kam norėtumėte jį naudoti.

  1. Sukurkite tinkamą aplinką.

Dovanodami savo mylimajam vibratorių norite būti tikri, kad sukuriate tinkamą toną, nes tai nėra bet kokia dovana. Norint apsikeisti dovana, pavyzdžiui, vibratoriumi, puikiai tiks jauki, romantiška aplinka. Ją sukurti galite pritemdytos šviesos pagalba, mėgstamo gėrimo gurkšnojimu, įvairiais kvapais. Kvapai, kurie pažadina ir traukia jūsų kompanioną (jazminas ir vanilė yra dažni variantai), gali padėti sukurti seksualią nuotaiką. Rinkitės lengvą maistą kartu, jei ruošiatės papietauti prieš pat arba iškart po dovanos įteikimo, kad vėliau abu būtumėte pasirengę išbandyti dovaną.

  1. Jei abejojate, rinkitės vibratorių su daugiau funkcijų.

 

Kartu su partnere galite patirti daug naujų pojūčių, jeigu rinksitės daug funkcijų turintį vibratorių. Visų poreikiai skiriasi, tad pasirinkus vibratorių su reguliuojama vibracija būsite užtikrinti, kad kažkuri iš jų patiks jūsų mylimajai.

  1. Būkite pasirengę eksperimentuoti kartu.

Pasiruoškite praktikai ir eksperimentams. Jums gali tekti eksperimentuoti su įvairiais kampais ir vibracijų stiprumais. Atraskite savo naują vibratorių taip pat, kaip ir bet kurį kitą sekso reikmenį. Ši dovana jums gali leisti geriau pažinti savo partnerę lovoje.

 

Asmeninė dovana, galinti pagerinti jūsų seksualinį žaidimą, yra vibratorius, kurį galite padovanoti savo partnerei, kad padidintumėte jos patiriamus malonumus. Bet jei ketinate dovanoti tokią dovaną, įsitikinkite, kad tai padarėte teisingai ir įsigykite aukštos kokybės vibratorių, kuris suteiks jai naujų malonumų. Mūsų internetinėje parduotuvėje – itin didelis aukštos kokybės vibratorių pasirinkimas, tad sau tinkamą variantą suras kiekvienas! Prižadame greitą ir diskretišką pristatymą.

Parašykite komentarą