Korsetai – kaip nustebinti vyrą seksualia apranga?

Mes visada norime nustebinti žmones, kurie mums rūpi. Tai gali būti dovana arba staigmena gimtadienio ar jubiliejaus dovana. Kai reikia nustebinti ir palepinti savo antrąją pusę, proga iš tikrųjų neturi reikšmės.

Viliojantis apatinis trikotažas

Puiki staigmena pagyvinti jūsų santykius – dėvėti neįprastą apatinį trikotažą. Kiekvienas vyras turi fantazijų, todėl būtinai išsiaiškinkite, kuri iš jų jus labiausiai sujaudina, ir ją įgyvendinkite! Kai nustebinate savo antrąją pusę apatiniu trikotažu, pasirinkimo galimybės neribotos. Galite pasirinkti įvairų trikotažą, persirengti kokiu nors veikėju ar suvaidinti sceną iš filmo.

Naktis bus fantastiška, jei vilkėdama apatinį trikotažą jausitės stipri ir pasitikėsite savimi! Jei norite dar kartą patirti „pirmo karto“ patirtą jaudulį, rinkitės kažką drąsaus, ko dar niekada nevilkėjote. Puikus pasirinkimas – korsetas.

Prieš kuriant tolesnius planus, pats laikas apsipirkti! Tai, kad apdovanojate save naujais apatiniais, yra vienas geriausių aspektų. Apsvarstykite, kokią nuotaiką norite sukurti vakarui, prieš pradėdami ieškoti apatinio trikotažo.

Investuokite į odinį korsetą, jei norite karštos nakties ir nebijote rizikuoti. Jus tikrai nustebins kažkas keisto ir neįprasto! Variantai neriboti, nuo paprastų apatinių korsetų iki latekso gaminių.

Nebijokite pasipuošti aksesuarais. Prie korsetų puikiai tinka keliaraiščiai, ilgos kojinės, kaukės, antrankiai.

Pasirinkite norimą temą

Išsirinkus tinkamą korsetą į miegamąjį galite tiesiog įeiti pasipuošus juo, nieko nesakyti ir leisti, kad jūsų išvaizda prabiltų. Bet jei nuspręsite sukurti vakaro nuotaiką, tai gali būti daug maloniau. Galite nusiųsti savo sutuoktiniui žinutę, kuri sufleruoja, kad vakare jo laukia staigmena arba dovana.

Jūs, dėvinti gražius apatinius, esate staigmena pati savaime! Todėl visa kita, ką darote, neturi būti svarbiausia. Galite užsisakyti vakarienę, pasiūlyti vyno ir net įrašyti jaudinančios muzikos grojaraštį. Prieš jam atvykstant atsipalaiduokite, paklausykite malonios muzikos, taip jausitės patogiau ir labiau savimi pasitikėsite. Svarbu atminti, kad čia nėra taisyklių.

Svarbu rasti tinkamą laiką

Dabar, kai esate pasiruošusi ir atrodote stulbinančiai, patiekiamas vynas. Pasitik jį puošniais drabužiais arba apsirenk chalatą, bet netikėtumo neatskleiski iškart! Įsitikinkite, kad jis supranta tavo provokaciją. Leisk jam jaustis patogiai ir pradėk pokalbį. Tada pasiūlyk jam apžiūrėti visą tavo kostiumą. Iš čia galite pakreipti dalykus bet kuria kryptimi! Nebijok eksperimentuoti su sukurta aplinka, jis neabejotinai bus nustebintas!

Galite eksperimentuoti su aplinką kuriančiais dalykais, jei manote, kad ko nors trūksta. Žaidimas su šviesa yra vienas iš paprasčiausių būdų paįvairinti naktį! Tam pasitelkti galite ir telefono žibintuvėlį, kad sukurtumėte neįprastą atmosferą. Taip būsite paslaptingesnė, lyg būtumėte filmo žvaigždė – o jūsų miegamasis scena. Atminkit, jis matys tik tai, ką jam pasirinksite rodyti, todėl šis žaidimas toks linksmas.

Paskutinis žingsnis

Nepamirškite linksmintis, jaustis gražiai ir mėgautis. Jūs kuriate visas taisykles, nes jūs planuojate šią staigmeną.

Išsirinkite jums tinkamą korsetą dabar, kai jau žinote, kaip galima gundyti savo partnerį. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite itin gausų korsetų ir apatinio trikotažo pasirinkimą, tad tikrai surasite variantą, kuriam negalėsite atsispirti. Prekiaujame itin aukštos kokybės įvairių dydžių, spalvų bei medžiagų korsetais, kurie pabrėš jūsų kūno linijas ir suteiks pasitikėjimo savimi bei moteriško žavesio. Prekes pristatome greitai ir diskretiškai, tad jūsų pirkinys išliks maža paslaptimi tarp jūsų ir mūsų.