Erotinės prekės: ką reikia žinoti?

Erotinės prekės: ką reikia žinoti?

Savo ir savo partnerio seksualinių zonų tyrinėjimas sukels daug jaudulio, jei rinksitės sveikatai saugius ir naujausias technologijas naudojančių gamintojų produktus.

Nesidrovėkite ir išsirinkite jums patinkantį erotinį produktą internetu ir mes jums pristatysime jį slaptoje diskrečioje pakuotėje. Niekas nesužinos apie jūsų naują žaislą!

Kokios naujausios erotinių žaislų tendencijos?

Covid-19 ir karantinas paskatino gamintojus išrasti vis įdomesnes erotines prekes, nes šiuo laikotarpiu itin suaktyvėjo įvairių sekso žaislų tarp vyrų, moterų ir porų naudojimas. Kai kurie sėdėjimą namie praskaidrino naujomis erotinėmis patirtimis ir žaislais.

Išmaniosios technologijos. Išmaniosios technologijos neaplenkė ir sekso industrijos. Vis populiaresni tampa žaislai, kurie valdomi nuotoliniu būdu arba įvairiomis mobiliosiomis programėlėmis. Tarkime, toks žymus gamintojas kaip Adrien Lastic sukūrė dvigubą žaislą „Inspiration“ vibratorių, kuris valdomas mobilia programėle. Partneriai gali mėgautis vienas kitu ir suteikti kitam partneriui malonumą, net būdami skirtinguose pasaulio galuose.

Daugiafunkciškumas. Daugeliui pradedančiųjų išsiplečia akys pamačius tokius didelius kiekius įvairiausių rūšių ir skirtingas erogenines zonas stimuliuojančių priemonių. Perkant pirmąjį žaislą, sunku nuspręsti kurį pasirinkti, todėl itin populiarūs tampa daugiafunkciniai ne vieną tašką stimuliuojantys erotiniai žaislai. Poroms itin patinka erotinės prekės, kurios stimuliuoja vienu metu abiejų partnerių erogenines zonas.

Eksperimentavimas. Pandemijos metu analinis seksas ir analiniai žaislai itin išpopuliarėjo. Analiniai sekso žaislų populiarumas kartu augo su BDSM ir fetišo rinkinių perkamumu. Akivaizdu, kad karantino metu poros pradėjo daugiau eksperimentuoti ir patenkinti ne tik savo smalsumą miegamajame, bet ir seksualinius poreikius.

Kokias erotinių prekių medžiagas rinktis?

Saugumas yra viena iš svarbiausių temų, kai kalbama apie erotinių žaislų naudojimą ir išsirinkimą. Svarbu rinktis tokius viduje naudojamus žaislus, kurie nekenkia sveikatai. Rinkdamiesi žaislą būtinai atkreipkite dėmesį į tai iš ko pagamintas žaislas.

Kūnui saugių medžiagų yra nemažai, todėl tai neapribos jūsų pasirinkimo. Rekomenduojame rinktis neporėtas medžiagas, kuriose nėra galimybės užsilaikyti pavojingoms bakterijoms. Neporėtos medžiagos yra metalas, boro-silikatinis stiklas, ABS, silikonas.

Silikonas. Tik 100 % silikonas arba medicininis silikonas yra sveikas kūnui. Gamintojai kartais sukuria silikono mišinius, kurie paprastai priskiriami porėtoms medžiagoms (juos sunkiau dezinfekuoti). Gryno silikono žaislų privalumai: lengva valyti ir dezinfekuoti, yra kūno temperatūros, nėra linkę kaupti mikrobus. Paprastas silikonas apdirbtas alavu turi būti naudojamas su silikonui tinkamais lubrikantais (vandens pagrindu). Medicininis silikonas yra apdirbtas platina, todėl mažiau jautrus lubrikantų sudėčiai, todėl tinkamas naudoti su visokio tipo lubrikantais.

ABS plastikas. Naudojamas vidutinio lygio ir aukščiausios klasės gamintojų. Jo privalumas, kad taip pat lengva valyti, yra kieta ir lygi medžiaga.

Boro-silikatinis stiklas. Tai ne tik gražus žaislas iš grūdinto stiklo pasižymintis ilgaamžiškumu ir galintis atlaikyti didelę temperatūrą, bet ir galintis suteikti intensyvius pojūčius dėl savo galimybės perduoti kūnui temperatūra. Pašildytas ar atšaldytas sukels svaigius pojūčius jūsų makštyje ar išangėje. Erotiniai žaisliukai iš šio stiklo gali atlaikyti smūgius.

Metalas. Metalo ar nerūdijančio plieno žaislai yra sunkesni nei boro-silikatinio stiklo, o tai gali suteikti papildomą malonumą. Derinami su bet kokiais lubrikantais.

Porėtos medžiagos. Ero prekės pagamintos iš porėtų medžiagų tinkamos naudoti išorėje, tačiau jas vis tiek svarbu atidžiai valyti ir prižiūrėti, kad ant jų nesikauptų bakterijos. Švara ir tinkama higiena užtikrins, kad džiaugsitės savo žaislais ilgai.

Erotinės prekės: kokias pasirinkti?

Žinant kokios medžiagos yra sveikos kūnui, belieka išsiaiškinti kokiu tikslu perkate erotinį žaislą ir jį įsigyti. Ir nepamirškite kartu su žaislu pasirūpinti tinkamu lubrikantu bei žaislo valymo priemone.

Rinkitės tokį žaislą, kuris atitiks jūsų pageidavimus ir patirtį.

Vyrams rekomenduojame išmėginti erotinius žaislus, kurie treniruoja ištvermę, tinkami įsimesti į kelionę, prostatos stimuliavimui, žaislą, kuris padeda prailginti lytinius santykius ar turi funkciją, kuria taip pat stimuliuojamas partnerės klitoris.

Moterims svarbu išsiaiškinti kokio dydžio instrumento nori (pradedančiosioms svarbu neperlenkti lazdos pasirenkant kuo didesni), kur jį naudos (namie, keliaujant, duše, vonioje), kokius taškus stimuliuos.

Pradedantiesiems

Pradedantiesiems, kurie nori prieinama kaina išbandyti sekso žaislus ir šiek tiek paįvairinti miegamojo žaidimus rekomenduojame išmėginti YOU2TOYS prekės ženklo produktus.

Pažengusiems

Pažengusiems ir jau išbandžiusiems tam tikrus sekso žaislus ir norintiems pakelti savo ir savo partnerio geismingumą į naujas aukštumas rekomenduojame išmėginti aukštos klasės gamintojų Fifthy Shades of Grey bei Adrien Lastic produktus, kurie gaminami iš kokybiškų medžiagų ir pasižymi daugiafunkciškumu.

Ekspertams

Trokštantiems itin aštrių pojūčių ir prabangos – Premium klasės gamintojai Swakom, Lelo, Gvibe suteiks sultingai intensyvius jutimus ir sodrų išlaikytą orgazmą.

Svaigus ir geismo kupinas vakaras garantuotas!

Parašykite komentarą